ad: milanuncious.com ad: eurojobmarket.com ad: tradera.com ad: leboncoin.fr ad: olx.bg ad: allegro

interplusjob Ишков А.В
Interplusjob

Мошенники, кидают с работой в Европе, украинский лохотрон! В сговоре с сайтом zarobitchany.org и лохотроном Zagranis с Украины.

Ишков А.В
[email protected]

Они же union-job, Union Job:

https://www.moshennik.eu/company.php?name=-380989395880-union-job

Отзывы о мошенниках Загранис:

https://www.moshennik.eu/company.php?name=zagranis--zagranis

Отзывы о zarobitchany.org и связанных с ними мошенниках:

https://www.moshennik.eu/company.php?name=otzyvua.net

Контактная информация
Телефоны:
Адрес:
Украина
Сайты:
Комментарии
против Андрій
/ 10.06.2021
Звязався з цією фірмою на свою голову і не тільки.... Заплативши подав на документи в Німеччину. Дочекався на польську візу і вже був готовий до виїзду і чекав на лист А1 за яким можна працювати в Німеччині, але поспілкувавшись із мененджером Світланою вона ясно дала мені зрозуміти що роботи немає, є тільки Польща на даний момент. Переаіривши велику кількість сайтів про цю фірму стало відомо що ми не перші зіткнулися з такою ситуацією, після цього фірма умиває руки і не хоче вирішувати ваші справи, ведуть не відомо куди не повідомляють куди ви їдете в плоть до самого виїзду, тобто ви можете потрапити не в те місце куди планували. І так ви можете поки не залізите у величезні борги. тому я вам не рекомендую цих шахраїв!!!
против Валерий
/ 09.06.2021
Уже все давно знают, что zarobitchany.org это лохотрон, там чисто свои фирмы продвигают, а все другие топят. Есть скриншоты, как они удаляют отзывы, то есть человек, которого они же и кинули, пишет отзыв и этот отзыв исчезает через пару минут. И люди дальше продолжают попадать на бабки.
против Анна
/ 08.06.2021
Я підписувала та оплачувала «договір» з даною фірмою(interplusjob). Там все прописано досить розумно та з користю лише для них. Оплатила 5000 грн за роботу в Німеччині, вони виготовили польське запрошення за 4 тижні, згідно запрошення - виготовлялася віза(1,5 міс.) Після отримання візи, відразу ж сповістила фірмі, але у відповідь сказали, що у зв’язку з карантином - дана робота недоступна. Відповідно ніякого відрядного листа А1 за допомогою якого, я мала працювати в Німеччині, ніхто вже не виготовляв. І запропонували роботу в Польщі. Я відмовились від роботи в Польщі. Звісно, що нікому не рекомендую подібної фірми(агенства) з працевлаштування. Доречі, всі коменти про interplusjob реально фейкові. Оскільки, я залишила такий самий комент, як пишу тут на intermonitoring.org.ua та на zarobitchany.org і мої відгуки ЗНИКЛИ

Добавить комментарий / [email protected] Ишков А.В Zagranis zarobitchany.org Interplusjob

Ваше имя *
Ваш e-mail *
Личный код (?)
Введите любые буквы и цифры, и в вашем комментарии появится уникальный код безопасности. При добавлении другого комментария введите те же самые буквы и цифры, и к комментарию будет добавлен идентичный код. Таким образом вы можете подтвердить, что комментарии оставлены именно вами.
Мошенник? *
Ваш комментарий *